Виробництво котлів в Херсоні

Наша компанія здійснює виробництво котлів Херсон опалення бренду «Брік» і пропонує ці прилади до реалізації жителям Херсона. Наші пропозиції вигідні, так як ціни ми тримаємо на конкурентоспроможної позиції. Купуючи виготовлені нашими майстрами котли українського виробництва, ви значно заощадите свої кошти, оскільки ціни на твердопаливні ресурси різноманітні: ціни залежать від видів палива і його сортів, кількість яких вражає великою різноманітністю. Наше виробництво котлів в Херсоні засновано на використанні сучасного обладнання і сучасних технологій, тому котли опалення «Brick» відрізняються надійністю і довговічністю.

Котли «Brick»: види палива

Нинішній ринок, завдяки використовуваної останнім часом раціональності та безвідходності виробництва, пропонує такі види палива (котли Брік Херсон працюють з будь-яким їх різновидом):

 • дрова різної варіації, включаючи сирі;
 • гілки і деревні відходи, тріски;
 • стружка і тирса (сирі в тому числі);
 • брикети і пелети;
 • лушпиння соняшника (лузга та гранули);
 • солома та сіно (олійні та зернові культури);
 • зернові культури (лушпиння).

Якщо ви зацікавитесь оглядом цін, утвореним на основі пропозицій онлайн-магазинів і регіональних ринків (свої умови щодо задають і виробники котлів), то помітите, що види паливних ресурсів за цим параметром відрізняються. Ось деякі приклади: вартість колотих дров (дуб, бук) коливається від 2200 до 2400 грн. За кубічний метр соснових і ялинових дров – від 1900 до 2100 гривень, пелет світлих – від 2800 до 3100 гривень, пелет темних – від 2600 до 2750 грн., тирси – від 50 до 120 гривень, паливної тріски – від 300 до 650 гривень (станом на червень 2017 р.).

До початку опалювального сезону ціни, найчастіше, збільшуються на 20, а то і 30%. Тому люди, у яких є потреба в купівлі опалювального агрегату, намагаються купити котел від виробника Херсон, адже відсутність торгових посередників при продажу істотно знижує ціни на товар.

Чому ми радимо купувати котли Брік нашого виробництва

Здійснюючи виробництво опалювальних котлів в Херсоні, наше підприємство не використовує при їх реалізації послуги брокера, а тому ми висуваємо кращі пропозиції щодо вартості, при тому на оптові поставки є додаткові знижки. Крім цього, ми тішимо потенційних клієнтів такими приємними бонусами:

 • Котли Brick демонструють максимум функціональності при роботі не тільки з сухими типами палива, але також і з сирими (допустима вологість – до 70%) його аналогами.
 • На будь-який агрегат наша компанія надає повну гарантію.
 • Клієнт отримує точну та повну інформацію про будь-яку представлену в каталозі модель.
 • Ми надаємо можливість випробувати роботу вподобаного пристрою на наявному в покупця паливі.
 • Наші кваліфіковані консультанти допоможуть вам підібрати ідеально підходячу параметрам вашого приміщення модифікацію опалювального котла.
 • Здійснюючи виробництво твердопаливних котлів Херсон, ми демонструємо замовнику реальну роботу котла в активній експлуатації (для цього ви повинні тільки повідомити про дату вашого приїзду): приєднаний до котла контрольно-вимірювальний прилад фіксує та показує величину потужності або кількість вироблених гігакалорій.

Підбираючи опалювальний котел, звертайте увагу на фірму металу, товщину металу, розмір котла, його потужність, а також надійність супутнього обладнання – на даних параметрах ґрунтується вартість.